AktualityLektorkyKurzyKalendář akcíKontakt

LETNÍ KURZY

Pondělí 15:50 - 16:50 , 17:05 - 18:05 Od 13. července do 31. srpna Cena: 100 Kč senioři 70 Kč náhrada za zameškané lekce Bezpečnostní opatření: 1) Po vstupu do studia si VŠICHNI UMYJÍ RUCE. 2) Dodržujte rozestupy 2 m. 3) Po cvičení podložky a pomůcky nastříkejte desinfekcí a otřete ubrouskem.

více informací

více informací

STROM PŘÍLEŽITOSTÍ

Online seminář Strom príležitostí - prebudenie novej energie do života Ako využiť energiu veľkých zmien pre otvorenie "Brány nových príležitostí" Ako získať podporu pre správne rozhodnutia v správnom čase a na správnom mieste Aktivovanie 9 palácov cesty života a štyroch pilierov šťastia Sedím na konári a je mi dobre, alebo ako podporiť zdravie, vzťahy, financie a sebarozvoj Prastaré vzorce archetypov, ezoterné princípy a moderné techniky sebarozvoja Tri "Magické kľúče" pre prácu v realite života

více informací

CVIČENÍ PRO SENIORY zdarma

Cvičení pro seniory každou třetí středu v měsíci 10-11h. Cvičení očí každou pátou středu v měsíci 10-11h. Senior Point na Lesné Okružní 21 (Společenské centrum na Halasově nám.) Vlastní podložku na cvičení sebou !

více informací


DÝCHÁNÍ

Doporučuji toto video. Zdravé plíce všechno zvládnou :-)

video
Antonínská 5, Brno+420 775 917 061info@studioslunce.comFacebookPřihlášení