AktualityLektorkyKurzyKalendář akcíKontakt

Fotosetkání - STAROVĚKÉ ŘECKO

sobota 19. května 2018 čas 10:00 - 15:00 cena 500 Kč Akce pro fotografy a modelky. Počet účastníků max. 4 fotografové a 5 modelek ( modelů). V naše studiu vytvoříme atmosféru starověkého Řecka. Budete mít k dispozici rekvizity a kostýmy. Začátečníkům fotografům poradíme s osvětlením. Modelky podle zájmu nalíčíme a vytvoříme stylový účes. Výsledkem budou nejen jedinečné zážitky, ale i krásné fotky. Do přihlášky za jméno napište F nebo M ( hlásíte se jako fotograf nebo model-ka) Světla: Zábleskové světlo 400Ws 2x zábleskové světlo 600Ws 1x Softbox 60x90 2x deštník bílý 60 1x deštník stříbrný 80 1x hrnec 18 s voštinou 2x beauty disk s voštinou 60 1x systémový blesk Mec 52AF nikon 1x Více info fotek na: https://500px.com/search?q=Jan+Felkl&type=photos&categories=People&sort=relevance

Přihláška

CHODIDLO - naše nohy a péče o ně

pátek 1. června 2018 čas 17:00 - 18:30 cena 180 Kč ( nebo 1 hodina náhrady + 90 Kč) Jsou s námi všude. Donesou nás kam chceme. Umíme o ně pečovat ? náplň: ANATOMIE chodidal 3 body - 3 klenby Rozbor chůze KROK ZA KROKEM CVIČENÍ na zlepšení hybnosti, pružnosti a síly chodidla CHŮZE NA BOSO letní příležitost ke zdravé chůzi Odnesete si i vlastnoruční obtisk svého chodidla.

Přihláška

CVIČENÍ PRO ZDRAVÉ OČI

Naše oči jsou neustále namáhány prací u obrazovky v klimatizovaném prostředí. V důsledku toho narůstají problémy s pálením očí, syndromem suchého oka, bolestí hlavy a očí, a krátkozrakostí. Oči jsou náš nejdůležitější smysl. Očima přijímáme až 80% informací z okolí. Proto je důležité oči chránit a pečovat o ně. Oči ovládají svaly, které fungují stejně jako všechny ostatní svaly v těle. Pro zajištění správné funkce očí je potřeba tyto svaly cvičit, relaxovat, masírovat a stimulovat. Vždyť zkrácení okohybného svalu o 1 mm znamená zhoršení zraku o 3 dioptrie ! Pravidelné cvičení - koriguje některé oční vady - krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus - pomáhá při bolestech očí a hlavy - uvolňuje mimické svaly a zabraňuje tvorbě vrásek - působí jako prevence a zpomaluje degenerativní onemocnění - vetchozrakost, šedý zákal Náplň semináře: cvičení a uvolňování svalů krku, šíje, ramen a obličeje procvičování zaostřování zlepšení vnímání barev cvičení okohybných svalů masáže obličeje, očí a hlavy relaxace a uvolňování oční Cvičíme v malých skupinách max. 10 účastníků. Máme čas na individuální řešení Vašich problémů. V ceně jsou všechny cvičební pomůcky a materiály. Podle počasí budeme cvičit cca 1 hodinu v parku. Kdy: sobota 15. 9. 2018 Čas: 10:00-13:00 Kde: Studio Slunce, Antonínská 5, Brno Cena: 320 Kč ( náhrada 1 lekce + 220 Kč)

Přihláška

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ ukázková lekce zdarma 22. 9. 2018

sobota 22. září 2018 čas 17:00 - 18:00 zdravá záda, pevné bříško, aktivní pánevní dno Pomocí aktivace hlubokého stabilizačního systému zpevníme tzv. ,,svalový korzet“, který podporuje správnou funkci svalů, zejména okolo páteře. Cvičení budeme doplňovat balančními prvky na zlepšení senzomotoriky, čímž posílíme stabilizační funkci a zlepšíme centraci kloubů. Při cvičení používáme malé míče, thera bandy, ježky a další pomůcky. Cvičení je vhodné jako prevence, možné je např i při artróze, bolestech zad (vertebrogenních), lehčí skolióze apod. Při závažnějších zdravotních potížích konzultujte vhodnost cvičení se svým lékařem. Na sebe: pohodlné, nejlépe bavlněné kalhoty, tričko, ponožky, ručník Pravidelným cvičením lze předejít bolestem zad a řadě nemocí pohybového aparátu. Cvičte s námi :-)

Přihláška

OČNÍ VYCHÁZKA

neděle 23. září 2018 čas 15:00 - 17:00 cena zdarma sraz KONEČNÁ bus 58 LÍŠEŇ HŘBITOV !!!! Půjdeme po žluté značce k Muchově boudě 1,6 km Návrat individuálně zpět k hřbitovu nebo do Mariánského údolí. Vezměte oči na procházku. Pohled do zelena za slunečního svitu na čerstvém vzduchu je to nejlepší, co můžete pro svoje oči udělat. Během procházky budeme oči cvičit a rozvíjet jejich přirozené schopnosti. ( akomodace, konvergence, vnímání kontrastu, periferní vidění atd.) Moderní člověk přijímá až 90% informací očima. Pečujte o svůj zrak !

Přihláška

Cvičení 5 Tibeťanů

Seminář cvičení 5 Tibeťanů vás zklidní a dodá energii. Na začátku minulého století se vysloužilý důstojník britské koloniální armády plukovník Bradford (soudí se, že to nebylo jeho pravé jméno) spřátelil s panem Peterem Kelderem. Sloužil v Indii a vyprávěl o tom, že prý někde v Tibetu je klášter, kde mniši znají tajemství věčného mládí. Dlouho přemlouval pana Keldera, aby jel s ním do Tibetu a aby spolu našli ten klášter. Plukovník nakonec odjel sám. Nutno dodat, že to byl už šedivějící pán o holi, kterému se blížila šedesátka. Po 23 letech se plukovník Bradford vrátil do Anglie a jeho přítel ho nemohl poznat. Muž, kterému by odhadoval 45 let, mladistvého věku, vzpřímené chůze, tmavé vlasy. Vyprávěl, jak našel tibetský klášter, žil s mnichy, pěstoval zeleninu a vyráběl ovčí sýr, a také jak se naučil tajné cviky tibetských mnichů, které vracejí člověku mládí. Náplň: - dechové cvičení - 5 Tibeťanů - relaxace Autogenní trénink s úsměvem Termín: pátek 24. listopadu Čas: 16:30 - 18:00 Cena: 180 Kč ( nebo náhrada jedné lekce + 90 Kč) Těší se na Vás Katka

Přihláška

PÁNEVNÍ DNO

Pánevní dno je součástí tzv. Hlubokého stabilizačního systému, který je základem pro správné držení těla, dýchání a také důležitý pro funkci vnitřních orgánů. Náplň: anatomie a lokace PD posilování relaxace dýchání Cvičení PD pomáhá: při inkontinenci při poklesu pánevních orgánů ženy (děloha, močový měchýř, močová trubice, střeva) při ochabnutí a poranění svalstva při porodu při problémech v bederní páteři po gynekologických operacích při sexuálních problémech Kdy: v pátek 9. 3. 2018 Čas: 17:00-18:30 Kde: Studio Slunce, Antonínská 5, Brno Cena: 180 Kč ( náhrada 1 lekce + 90 Kč)

Přihláška

JÓGA zelená jarní

Začneme se příjemně a polehoučku probouzet ze zimního lenošení. Zaměříme svoji pozornost na očistu těla i duše. Posílíme játra a žlučník. Náplň: Dechové cvičení Dynamická část Klidné ásany Relaxace pro klidnou duši Ochutnáme něco zeleného....klíčeného. Kdy: v pátek 2. 3. 2018 Čas: 17:00-18:30 Kde: Studio Slunce, Antonínská 5, Brno Cena: 180 Kč ( náhrada 1 lekce + 90 Kč)

Přihláška

DEN KRÁSY fotografování v ateliéru

neděle 11.února Po naplnění kapacity je možný termín 24.-25.února Staňte se na jeden den modelkou ! Zažijte nezapomenutelné chvíle ! Získáte krásné fotografie, které můžete věnovat partnerovi nebo se pochlubit kamarádkám. V ceně je: líčení foto make-up 1 hodina, úprava vlasů, návrh a realizace stylu, zapůjčení kostýmů a rekvizit, fotografování 2 hodiny,12 upravených fotografií Akční cena pro tento termín je 800 Kč.

Přihláška

THAJSKÉ MASÁŽE - kurz

V listopadu pro vás ve Studiu Slunce otvíráme dva kurzy thajské masáže, kde se budete moci naučit velmi jednoduché a příjemné techniky relaxační masáže vhodné k domácímu použití. V předvánočním shonu, který tou dobou bude nejspíš panovat, se podobné dovednosti jistě budou hodit, anebo by se vám třeba mohly pomoci, dát svým blízkým originální dárek pod stromeček Relaxační masáž dlaněmi Během sobotního odpoledne se naučíte jednoduchou „tlapkací“ techniku masáže, kdy pomocí dlaní postupně prohříváte celé tělo. Při běžné masáži se používá jako základ, na který potom masér navazuje dalšími technikami. Ale už i základní masáž sama je velice uvolňující a díky své jednoduchosti ideální i pro domácí použití. Kdy: v sobotu 4.11.2017 ve 13.00 Jak dlouho: 4 hodiny Kde: Studio Slunce, Antonínská 5, Brno Cena: 400 Kč

Přihláška

BRNĚNSKÝ DRUM CIRCLE

neděle 25. 2. 2018 18:00-20:00 Co je Drum Circle? Společenská událost, kdy se lidé scházejí, aby společně zažili příjemné kratochvíle skrze hudbu a rytmus. Drum Circle není výuka bubnování. Můžete přijít a zúčastnit se, bez ohledu na věk, talent, či sluch. Bubnování odstraňuje stres, omlazuje tělo i ducha a především je přirozenou aktivní zábavou. Hudební nástroje pro Vás budou na místě připraveny, ale můžete si přinést i vlastní. Co s sebou / na sebe? Doporučujeme vzít si pohodlné kalhoty (i dámy) a uzavíratelnou láhev s pitím. Neděravou kapsu na prstýnky, náramky a hodinky, které je vhodné při hraní sundat, aby nepřišly k újmě. Vstupné: Dospělí: 150 Kč Děti do 15 let: 50 Kč Senioři nad 65 let: 50 Kč Drum Circle moderuje facilitátor: Jiří Adam zakladatel Czech Drum Circle Community Rezervace, informace: Jiří Adam jiri.adam@adamovybubny.cz, tel: 777 799 680 www.adamovybubny.cz

Přihláška


Antonínská 5, Brno+420 775 917 061info@studioslunce.comFacebookPřihlášení